Select Language:

Proje Taşımacılığı

proje-tasimacilik

ERDEMELLER GLOBAL LOJİSTİK, türkiye’nin her yerinden Projelerinizi eniyi bir şekilde konusunda uzman dinamik kadrosu ile gerçekleştirdiği “kapıdan-kapıya teslim” projeleri ile günümüz proje  multimodal taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Şirketimiz bu hizmeti veren sayılı Türk firmalarından önde gelenlerindendir. Proje yüklerinizin Uluslararası veya Yurtiçi taşıma işlerini sağlayabilmektedir.

Firmamız, büyük projelerde deniz, kara  bağlantılı olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. ” ( Boruların özel ekipmanlar ile deniz ve kara araçlarına yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve istiflenmesi ) anlayışı ile taahhüt etmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

Erdemeller lojistik ağır nakliye taşımalarında,  lashing, vinç kiralama, yol analizi, eskort, depolama hizmetleri sağlayarak multimodal taşımalarını gerçekleştirmektedir.
Özel ekipman ve ( Low Bed ) araçlar ile ağır yük taşımacılığı yada yol analizi ve mühendislik çalışmalarını yaparak gabari dışı taşımaları gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global  Lojistik, özmal araç parkında bulunan; semi treyler,jumbo,midilli araçlarla geleneksel taşımaları yaparken Lowbed ,lowloder, teleskopik Lowbed, özel yat taşıyıcı,özel boru ve sac taşıyıcı ve international konteyner taşıyıcı filosuyla endüstri sektörünün yüklerini sınır tanımaksızın organize etmekte ve taşımaktadır.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik