Select Language:

Yurtiçi Taşımacılık

ERDEMELLER Global Lojistik’ten  Yuriçinde zamanda en uygun maliyetler ile teslimat… 

ERDEMELLER ,Yurt içinde yapacağınız taşımaları ,özmal araç filosu veya sözleşmeli alt tedarikçileri aracılığı ile konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planları ,en uygun maliyetler ile doğru noktaya teslim olmasını sağlar.

ERDEMELLER Golbal Lojistik ile taşıttığınız ürünlerinize uygun araçlarla komple veya parsiyel taşıma yapmaktadır.

Taşımacılık hizmetine paralel olarak,ERDEMELLER Lojistik ayrıca talep eden müşterilerine rotalama desteği ile birlikte Türkiye’nin  her noktasında yükleme ve boşaltma hizmeti sunmaktadır.

Talep eden müşterilerine, taşımalarını online olarak takip imkanı da sağlayan ERDEMELLER Global Lojistik, sektörler bazında uzmanlaşmış olan bilgi birikimine bağlı olarak farklı sektördeki firmaların taşımacılık işlerini uygun araçlar ile sektörün gerektirdiği kurallar ve ihtiyaçlar çerçevesinde gerçekleştirir.

ERDEMELLER Global Lojistik; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global Lojistik’ istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

ERDEMELLER Global Lojistik,ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik